Aktualności

Zielone szkoły dla dzieci

27 lipiec 2017

DCT Gdańsk opiekuje się uczniami Szkoły Podstawowej nr 61 w Gdanśku, znajdującej się w sądziedztwie terminala. W ramach tej pomocy uczniowe szkoły co roku biorą udział w warsztatach Wyspa Przyrodników oraz zajęcia rekreacyjne w okresie letnim na terenie Stacji Biologicznej UG (od 2014 roku). Dzięki DCT, od 2016 dzieci mogą brać udział również w Mikołajkowych warsztatach w okresie zimowym, kiedy dzieci w świątecznej atmosferze uczą się robić kreatywne ozdoby choinkowe na terenie Stacji Biologicznej Uniwersytetu Gdańskiego na Wyspie Sobieszewskiej.                        

czytaj więcej

Drużyna biegowa DCT Gdańsk

26 lipiec 2017

W 2016 roku powstała drużyna biegowa DCT Gdańsk, która liczy ok. 25 osób. Biegacze regularnie spotykają się na treningach, a także godnie reprezentują terminal kontenerowy DCT w konkursach oraz zawodach - zaczynając od tych najbardziej wymagających typu ultra, gdzie jeden z naszych kolegów przebiegł 100 mil, po mniej znaczące i wymagające mniejszej kondycji –kilku lub kilkunastokilometrowe. Biegacze w strojach zasponsorowanych przez DCT Gdańsk    

czytaj więcej

14/EU/2017/FUDO – dostawa urządzeń do nagrywania sesji zdalnego dostępu

24 lipiec 2017

DCT Gdańsk SA zaprasza do składania Ofert na dostawę urządzeń do nagrywania sesji zdalnego dostępu Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami opisującymi Przetarg: 1. Ogłoszenie o przetargu 2. Warunki przystąpienia do przetargu 3.  Wzór umowy Specyfikacja techniczna zostanie przesłana za pośrednictwem poczty elektronicznej wyłącznie po otrzymaniu pisemnego wniosku o przesłanie specyfikacji. Wniosek może zostać przesłany za pośrednictwem poczty e-mail na adres tenders-it@dctgdansk.com. Termin składania ofert: 4 sierpnia 2017 do godz. 11:00Aktualizacja nr 1 (16/08/2017) Zamawiający informuje, że w Komisja przetargowa DCT GDAŃSK S.A. dokonała rozstrzygnięcia przetargu na wyłonienie zwycięzcy przetargu Nr 14/EU/2017/FUDO, ogłoszonego w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i na stronie internetowej DCT GDANSK S.A. oraz dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty.

 1. Ogłoszenie wyników przetargu

czytaj więcej

11/EU/2017/WIFI – zakup 12 puntów dostępowych do sieci bezprzewodowej (access point)

20 lipiec 2017

DCT Gdańsk SA zaprasza do składania Ofert na dostawę 12 puntów dostępowych do sieci bezprzewodowej (access point). Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami opisującymi Przetarg: 1. Ogłoszenie o przetargu 2. Warunki przystąpienia do przetargu 3. Oświadczenie dostawcy o spełnianiu warunków przetargu 4. Wzór umowy Specyfikacja techniczna zostanie przesłana za pośrednictwem poczty elektronicznej wyłącznie po otrzymaniu pisemnego wniosku o przesłanie specyfikacji. Wniosek może zostać przesłany za pośrednictwem poczty e-mail na adres tenders-it@dctgdansk.com. Termin składania ofert: 4 sierpnia 2017 do godz. 11:00   Aktualizacja nr 1 (16/08/2017) Zamawiający informuje, że w Komisja przetargowa DCT GDAŃSK S.A. dokonała rozstrzygnięcia przetargu na wyłonienie zwycięzcy przetargu Nr 11/EU/2017/WIFI, ogłoszonego w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i na stronie internetowej DCT GDANSK S.A. oraz dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty.

 1. Ogłoszwenie wynikow przetargu

czytaj więcej

Dni otwarte dla dzieci pracowników DCT

19 lipiec 2017

W maju 2017 ruszyła 1 edycja dni otwartych dla dzieci pracowników DCT. Akcja ma na celu pokazanie dzieciom miejsca pracy ich rodziców, a także uświadamianie dzieci o kwestiach bezpieczeństwa już od najmłodszych lat. Podczas dnia otwartego na dzieci czekało wiele atrakcji:

 • Pokazy sprzętu terminalowego (ECH, IMV, wózki widłowe)
 • Instruktaże pomocy przedmedycznej dla dzieci i dorosłych
 • Stanowisko WOPR - możliwość poznania pracy ratowników wodnych oraz pokaz sprzetu używanego przez nich podczas akcji (skuter, łódka)
 • Stanowisko Straży Granicznej - możliwość zwiedzenia Shengenbusa - mobilnego punktu odpraw granicznych.
Należy zazanczyć, że DCT ścisle przestrzega zasad bezpieczestwa - wszystkie atrakcje znajdowały się na terenie wygrodzonym przed budynkiem administracji, natomiast wewnątrz terminalu odbywały się wycieczki autobusem tylko dla dzieci powyżej 12 lat, które zwiedziły terminal nie opuszczając autobusu.    

czytaj więcej

12/EU/2017/IT – zakup rozwiązania z dziedziny bezpieczenstwa IT

17 lipiec 2017

DCT Gdańsk SA zaprasza do składania Ofert na zakup rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa IT. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami opisującymi Przetarg: 1. Ogłoszenie o przetargu 2. Warunki przystąpienia do przetargu 3. Oświadczenie dostawcy o spełnianiu warunków przetargu Specyfikacja techniczna zostanie przesłana za pośrednictwem poczty elektronicznej wyłącznie po otrzymaniu pisemnego wniosku o przesłanie specyfikacji. Wniosek może zostać przesłany za pośrednictwem poczty e-mail na adres tenders-it@dctgdansk.com. Termin składania ofert: 31 lipca 2017 do godz. 14:00 Aktualizacja nr 1 (17/08/2017) Zamawiający informuje, że w Komisja przetargowa DCT GDAŃSK S.A. dokonała rozstrzygnięcia przetargu na wyłonienie zwycięzcy przetargu Nr 12/EU/2017/IT, ogłoszonego w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i na stronie internetowej DCT GDANSK S.A. oraz dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty.

 1. Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty

czytaj więcej

NAJWIĘKSZY STATEK NA ŚWIECIE PRZYPŁYNĄŁ DO DCT GDAŃSK

29 czerwiec 2017

28 czerwca 2017 roku w swoim dziewiczym rejsie do DCT Gdańsk przypłynął największy obecnie statek kontenerowy na świecie OOCL Hong Kong o pojemności 21 413 TEU (kontenerów 20-stopowych) oraz długości blisko 400 m. Zawinięcie tego giganta do Gdańska potwierdza, iż DCT Gdańsk jest kluczowym terminalem kontenerowym w rejonie Morza Bałtyckiego. "Zawinięcie OOCL Hong Kong do Gdańska stanowi wyraz ogromnego zaufania największych światowych linii żeglugowych dla DCT Gdańsk. Dbałość o jakość  obsługi klienta oraz osiągane wyniki operacyjne potwierdzają, że realizowana przez DCT strategia przynosi rezultaty. Nowoczesna infrastruktura DCT Gdańsk oraz znakomita kadra wyszkolonych specjalistów przyczynia się do tego, że linie oceaniczne mogły zaoferować unikalną ofertę eksporterom i importerom nie tylko na rynku polskim. Dzięki połączeniom kolejowym, z atrakcyjnej oferty linii oceanicznych zawijających do Gdańska może korzystać coraz więcej konsumentów i przedsiębiorców poza Polską. Fakt, że część Europy, która w coraz większym stopniu obsługiwana jest przez DCT Gdańsk, charakteryzuje się największą dynamika wzrostu gospodarczego w całej Europie,  tylko potwierdza znaczenie DCT Gdańsk jako kluczowego elementu infrastruktury ”– komentuje Prezes Zarządu DCT Gdańsk Cameron Thorpe. Zacumowany przy nowym nabrzeżu największy statek świata z kontenerami płynącymi z Azji potwierdza, że DCT Gdańsk staje się bramą dla krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Jest to możliwe dzięki znakomitej współpracy rządu, władz samorządowych, miejskich i portowych. „W tym roku mija 10 lat od rozpoczęcia przeładunków w DCT Gdańsk. W pierwszym roku naszej działalności przeładowaliśmy przez cały rok 4423 TEU. To tyle ile dziś przeładowujemy w mniej niż jeden dzień. Dynamiczny rozwój polskiej konteneryzacji współgra z dobrą kondycją krajowej gospodarki. Daje to także widoczne korzyści w postaci wielomiliardowych wpływów do budżetu państwa. Zachęca też do dalszych inwestycji”- dodaje Adam Żołnowski, Wiceprezes Zarządu DCT Gdańsk. DCT Gdańsk jest największym polskim głębokowodnym terminalem kontenerowym, zmieniającym handel dla Polski, Europy Centralnej oraz Bałtyku. W 2016 roku przeładował prawie 1,3 mln TEU. Obecnie spółka zatrudnia ponad 800 osób. Pod koniec 2016 roku terminal DCT Gdańsk uruchomił nabrzeże T2, podwajając tym samym swoje możliwości przeładunkowe do 3 mln TEU.

czytaj więcej

Informacja o ataku hakerskim na systemy Mearsk Line

28 czerwiec 2017

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że zgodnie z wiadomością uzyskaną od grupy A.P. Moller - Maersk w dniu wczorajszym systemy informatyczne armatora padły ofiarą ataku hakerskiego i pozostają niedostępne. Status jest przekazywany na bieżąco na stronie http://www.maersk.com/en Wspólnie z armatorem pracujemy nad tymczasowymi rozwiązaniami o czym będziemy informować na bieżąco. Prosimy o śledzenie komunikatów na stronie DCT Gdansk. Bardzo prosimy przewoźników, aby nie wysyłali kierowców, którzy nie posiadają awizacji w sytemie e.Brama.  Z wyrazami szacunku, Zespół DCT Gdańsk    

czytaj więcej

07/EU/2017/GNS – Zakup stacji do prostowania tzw. „Gęsich Szyi”

23 czerwiec 2017

DCT Gdańsk SA zaprasza do składania Ofert dostawę stacji do prostowania tzw. "Gęsich Szyi". Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami opisującymi Przetarg: 1. Ogłoszenie o przetargu 2. Warunki przystąpienia do przetargu 3. Oświadczenie dostawcy o psełnianiu warunków przetargu Specyfikacja techniczna zostanie przesłana za pośrednictwem poczty elektronicznej wyłącznie po otrzymaniu pisemnego wniosku o przesłanie specyfikacji. Wniosek może zostać przesłany za pośrednictwem poczty e-mail na adres tenders@dctgdansk.com Termin składania ofert: 14 lipca 2017 do godz. 10:00   Aktualizacja nr 1 (11/07/2017) Niniejszym informujemy, iż w odpowiedzi na otrzymany wniosek zmianie uległ termin składania ofert. Nowy termin składania ofert to 21 lipca 2017 do godz. 14:00   Aktualizacja nr 2 (21/07/2017) Niniejszym informujemy, iż w odpowiedzi na otrzymany wniosek zmianie uległ termin składania ofert. Nowy termin składania ofert to 28 lipca 2017 do godz. 11:00   Aktualizacja nr 3 (16/08/2017) Zamawiający informuje, z powodu braku uzyskania ważnych ofert w przetargu 07/EU/2017/GNS, ogłoszonego w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i na stronie internetowej DCT GDANSK S.A. Przetarg został unieważniony bez wyboru dostawcy.

 1. Ogłoszenie o unieważnieniu oferty

czytaj więcej

03/KO/2017/BNF Obsługa świadczeń pozapłacowych dla pracowników DCT GDAŃSK S.A.

21 czerwiec 2017

DCT Gdańsk SA zaprasza do składania ofert na w konkursie na "Obsługę świadczeń pozapłacowych dla pracowników DCT GDAŃSK S.A. Szczegółowe Warunki Zamówienia wraz z formularzem ofertowym Oferty należy przesyłać w terminie do 07 lipca 2017 r. do godziny 11.00 na adres e-mail: cezary.osipuk@dctgdansk.com Aktualizacja nr 1 (07/07/2017) Szanowni Państwo, W odpowiedzi na zapytania dostawców uprzejmie informuję, że termin składania ofert został przedłużony do 14 lipca 2017 do godz. 11.00

czytaj więcej

02/06/2017/PPOŻ – Konkurs ofert na świadczenie usług w zakresie ochrony przeciwpożarowej na terenie DCT Gdańsk S.A.

14 czerwiec 2017

DCT Gdańsk SA zaprasza do składania Ofert na w konkursie na świadczenie usług w zakresie ochrony przeciwpożarowej na terenie terminalu Szczegółowe Warunki Zamówienia wraz z formularzem ofertowym znajda Państwo Tu Termin składania ofert ustalony został na 28 czerwca 2017 r. do godziny 13.00 na adres e-mail: przemyslaw.lenk@dctgdansk.com Aktualizacja nr 1 (12/07/2017) Ogłoszenie o wynikach przetargu >  

czytaj więcej

Zmiany godziny pracy e-Brama call center

12 czerwiec 2017

Szanowni Klienci, Uprzejmie informujemy, że z dniem 25.06.2017r. ulegną zmianie godziny pracy Call Center, które wspiera Państwa w obsłudze systemu e- Brama. Poniżej przedstawiamy godziny pracy Call Center od 25.06.2017r.: Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 02:00 Niedziela: 18:00 – 02:00 Zapraszamy do kontaktu z Call Center e-Brama: tel. (58) 737 79 33 e-mail: ebrama@dctgdansk.com

czytaj więcej

P-17-1-PO1 Zaprojektowanie rozbudowy terminalu – faza T2B

9 czerwiec 2017

---Ogłoszenie. Wpis nr 1 z dnia 09/06/2017 r.--- DCT Gdańsk SA zaprasza do składania Ofert na zaprojektowanie rozbudowy terminalu – faza T2B (zam. nr ref. P-17-1-PO1). Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami opisującymi Przetarg:

 • Ogłoszenie o Przetargu (PLIK PDF)
 • Warunki Przetargu (PLIK PDF)
 • Lista Sprawdzająca i Formularz Oferty  (wersja edytowalna - PLIK DOCX).
 • Wzór Umowy (PLIK PDF) z Załącznikami do Wzoru Umowy  (PLIK ZIP), w tym Zał. 2 - Specyfikacja Przetargowa Zakresu Prac Projektowych (PLIK PDF)
Jednocześnie informujemy, że załączniki do Specyfikacji Przetargowej Zakresu Prac Projektowych są dostępne na żądanie. W tym celu prosimy o kontakt na adres e-mail: tenders-infra@dctgdansk.com . Oferty należy składać w formie pisemnej w siedzibie DCT Gdańsk S.A. (adres: ul. Kontenerowa 7, 80-601 Gdańsk, woj. pomorskie), od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-15:30 do dnia:  04/07/2017 r. do godz. 13:00 ---Koniec wpisu nr 1--- ---Wpis nr 2 z dnia 22/06/2017 r.--- Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami Zamawiającego na pytania Oferentów. Plik: Odpowiedzi 1-15 (PDF) ---Koniec wpisu nr 2--- ---Wpis nr 3 z dnia 28/06/2017 r.--- Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami Zamawiającego na pytania Oferentów. Plik: Odpowiedzi 16-27 (PDF) ---Koniec wpisu nr 3--- ---Wpis nr 4 z dnia 29/06/2017 r.--- Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedzią Zamawiającego na pytanie Oferenta nr 28, oraz do zapoznania się ze zmianami wprowadzonymi do Ogłoszenia o Przetargu, Fromularza Oferty i Wzoru Umowy. Plik: Odpowiedź 28 (PDF) Plik: Zmienione Dokumenty Przetargowe (ZIP/PDF, zmiany w trybie śledzenia zmian) ---Koniec wpisu nr 4--- ---Wpis nr 5 z dnia 03/07/2017--- Informujemy, że otwarcie Ofert odbędzie się o godz. 13:30 dnia 04/07/2017 r. w DCT Gdańsk SA  (ul. Kontenerowa 7, Gdańsk). Oferentów, którzy złożyli Oferty i są zainteresowani udziałem w otwarciu ofert prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres  tenders-infra@dctgdansk.com do 4 lipca 2017 r. do godz. 12:00. W treści wiadomości prosimy o podanie imion i nazwisk osób reprezentujących Oferenta. Ze względu na ograniczane miejsce, Zamawiający dopuszcza, aby Oferent był reprezentowany przez maksymalnie 2 osoby. ---Koniec wpisu nr 5--- ---Wpis nr 6 z dnia 05/07/2017--- Informujemy, że w odpowiedzi na Ogłoszenie o Przetargu, do DCT Gdańsk SA wpłynęły Oferty następujących Oferentów:
 • Multiconsult Polska sp. z o.o.
 • TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o.
 • TEBODIN POLAND Sp. z o.o.
 • PROJMORS Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o.
---Koniec wpisu nr 6--- —Wpis nr 7 z dnia 20/07/2017— Informujemy, że w Komisja przetargowa DCT GDAŃSK S.A. dokonała rozstrzygnięcia przetargu nr P-17-1-PO-1, ogłoszonego w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i na stronie internetowej DCT GDANSK S.A. oraz dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty. Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia —Koniec wpisu nr 7—  

czytaj więcej

P-15-1-PO2 Rozdzielenie kanalizacji technologicznej od kanalizacji sanitarnej na terenie DCT w Gdańsku

17 maj 2017

---Ogłoszenie. Wpis nr 1 z dnia 17/05/2017--- DCT Gdańsk SA zaprasza do składania ofert na zaprojektowanie i budowę rozdzielenia kanalizacji technologicznej od kanalizacji sanitarnej na terenie DCT Gdańsk S.A. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami opisującymi Przetarg:

Oferty należy składać w formie pisemnej w siedzibie DCT Gdańsk S.A. (adres: ul. Kontenerowa 7, 80-601 Gdańsk, woj. pomorskie), od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-15:30 do dnia: 19/06/2017 r. do godz. 13:00 ---Koniec wpisu nr 1--- ---Wpis nr 2 z dnia 17/05/2017--- Zamawiający zwraca szczególną uwagę na obowiązek odbycia wizji lokalnej przez oferenta jako warunek złożenia oferty. Prosimy o zapoznanie się z punktem VI ust. 7 Warunków Przetargu. Wizja lokalna odbędzie się 29.05.2017 (poniedziałek) o godz. 10:00. ---Koniec wpisu nr 2--- ---Wpis nr 3 z dnia 07/06/2017--- Zapraszamy do zapoznania się z Odpowiedziami na pytania Oferentów (plik) oraz o pobranie powiązanego z nimi zestawu dokumentów (plik). Jednocześnie informujemy, że zmianie uległ zapis pkt 5 ust. 9 Warunków Przetargu (plik). Jego nowe brzmienie to:
Oświadczenia wnioski, zawiadomienia oraz informacje przekazane do Zamawiającego za pomocą poczty elektronicznej – zwłaszcza te opisane w podpunkcie 6 (b) i (c) powyżej uważa się za złożone w wymaganym terminie, jeżeli ich treść (tożsama z wersją elektroniczną) dotrze w formie papierowej do Zamawiającego na adres korespondencyjny (podany w pkt I Ogłoszenia o przetargu) najpóźniej w wymaganym dniu.
---Koniec wpisu nr 3--- ---Wpis nr 4 z dnia 13/06/2017--- W związku z pytaniem Oferenta, Zamawiający zmiania termin składania ofert. Nowy termin składania ofert to 22/06/2017 r., godz. 13:00. Jednoczesnie, termin otwarcia ofert zostaje przesunięty odpowiednio na 22/06/2017 r. na godz. 13:30. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedzią na pytanie 13 (plik). Pozostałe daty Harmonogramu Przetargu (por. Warunki Przetargu) pozostają bez zmian. ---Koniec wpisu nr 4--- ---Wpis nr 5 z dnia 14/06/2017--- Informujemy, że otwarcie Ofert odbędzie się o godz. 13:30 22/06/2017 r. w DCT Gdańsk SA  (ul. Kontenerowa 7, Gdańsk). Oferentów, którzy złożyli Oferty i są zainteresowani udziałem w otwarciu ofert prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres  tenders-infra@dctgdansk.com do 21 czerwca 2017r. do godz. 15:00. W treści wiadomości prosimy o podanie imion i nazwisk osób reprezentujących oferenta. Zamawiający dopuszcza, aby oferent był reprezentowany przez maksymalnie 3 osoby. ---Koniec wpisu nr 5--- ---Wpis nr 6 z dnia 05/07/2017--- Informujemy, że w odpowiedzi na Ogłoszenie o Przetargu, do terminu otwarcia ofert wpłynęła do DCT Gdańsk SA jedna Oferta, złożona przez firmę "WOD-KAN-GRZENKOWICZ” Sp. z o.o. ---Koniec wpisu nr 6--- ---------------------------------------------------------------------- —Wpis nr 7 z dnia 18/07/2017— Informujemy, że w Komisja przetargowa DCT GDAŃSK S.A. dokonała rozstrzygnięcia przetargu nr P-15-1-PO.2, ogłoszonego w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i na stronie internetowej DCT GDANSK S.A. oraz dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty. Ogłoszenie wyników przetargu —Koniec wpisu nr 7—  

czytaj więcej

Nowy alians w DCT

9 maj 2017

Szanowni Państwo, Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż następujące linie żeglugowe: APL, CMA-CGM, COSCO SHIPPING, EVERGREEN i OOCL rozpoczęły współpracę z DCT Gdańsk w ramach nowego aliansu OCEAN. Bezpośrednie połączenie z Dalekiego Wschodu do terminalu DCT Gdańsk będzie docelowo realizowane przy użyciu największych jednostek we flocie armatorów z grupy OCEAN Alliance o pojemności od 19000 TEU do 21 000 TEU (kontenerów 20-stopowych). Trasa statków z Dalekiego Wschodu w serwisie jest następująca: Shanghai, Ningbo, Xiamen, Yantian, Singapore, Felixstowe, Rotterdam, Gdańsk. Pierwszy statek serwisu Ocean Alliance OOCL Tianjin spodziewany jest w terminalu DCT Gdańsk dziś wieczorem. Więcej informacji odnośnie serwisu dostępnych jest na oficjalnych stronach armatorów Aliansu.

czytaj więcej

Konkurs ofert nr 01/05/2017/CO – Bariery betonowe

9 maj 2017

DCT GDAŃSK S.A. ogłasza konkurs ofert na dostawę:

 1. Bariera betonowa typu Jersey (nowa lub używana) zgodna z załączoną specyfikacją techniczną - ilość 300 szt.
Specyfikacja techniczna Oferty należy przesyłać za pośrednictwem poczty elektornicznej na adres: cezary.osipuk@dctgdansk.com w terminie do 16 maja 2017 godz. 15.00 DCT GDAŃSK S.A. zastrzega sobie prawo zamknięcia postępowania bez wyboru jakiejkolwiek oferty  i podania przyczyny.

czytaj więcej

05/EU/2017/HAMIMV – Linia diagnostyczna hamulców

25 kwiecień 2017

DCT GDAŃSK S.A. ogłasza przetarg Nr 05/EU/2017/HAMIMV na dostawę linii diagnostycznej do badania hamulców w ciągnikach terminalowych IMV 1. Ogłoszenie o przetargu 2. Warunki przystąpienia do przetargu 3. Oświadczenie dostawcy 4. Wzór umowy Aktualizacja nr 1 (12/05/2017) Pytania/odpowiedzi dostawców do specyfikacji technicznej Pytania/odpowiedzi dostawców do umowy Aktualizacja nr 2 (07-06-2017) Ogłoszenie o wynikach przetargu    

czytaj więcej

06/EU/2017/OILRTG System automatycznego smarowania na RTG i STS

12 kwiecień 2017

DCT GDAŃSK S.A. ogłasza przetarg Nr 06/EU/2017/OILRTG na dostawę systemu to automatycznego smarowania wybranych komponentów suwnic RTG i STS 1. Ogłoszenie o przetargu 2. Warunki przystąpienia do przetargu 3. Oświadczenie dostawcy o psełnianiu warunków przetargu Specyfikacja techniczna zostanie przesłana za pośrednictwem poczty elektronicznej wyłącznie po otrzymaniu pisemnego wniosku o przesłanie specyfikacji. Wniosek może zostać przesłany za pośrednictwem poczty e-mail na adres tenders@dctgdansk.com Termin składania ofert: 25 kwietnia 2017 10:00    

czytaj więcej